سوالات متداول

مزیت های آب میوه کلد پرس نسبت به سایر آب میوه ها چیست؟

آب میوه های ما به صورت فرآیند کلدپرس تهیه شده و هیچ گاه حرارت دیده نشده اند. این فرآیندموجب میشود که مواد مغذی، معدنی و آنزیم های بیشتری به بدن برسد. کلد پرس بهترین روش برای استخراج  و حفظ مواد معدنی از میوه ها و سبزیجات است. روش معمول استفاده از این فرآیند در تولید روغن زیتون کاربرد دارد.


آب میوه های ما کلد پرس ارگانیکا چند روز ماندگاری داد و قابل استفاده می باشند؟

آبمیوه های ما 3 تا 5 روز قابل استفاده می باشند. شما باید آب میوه های ما را پس از دریافت در یخچال نگهداری کنید. توصیه ی ما استفاده هر چه سریعتر از محصولات می باشد. پیشنهاد می شود پس از باز شدن درب بطری حد اکثر تا 12 ساعت اقدام به مصرف نمایید. بهترین زمان مصرف همان روز تحویل می باشد. حتما از گرم شدن آب میوه ها جلوگیری نمایید.


آیا خودمان می توانیم آب میوه های کلدپرس را در منزل تهیه کنیم؟

خیر. آب میوه گیری های معمولی باعث می شوند که اکسیژن زیادی به میوه ها برسد که در نتیجه موجب از دست رفتن مقادیر زیادی از آنزیم ها و ویتامین ها می شود و هم چنین سرعت فاسد شدن محصولات را بالا می برند. لازم به ذکر است ترکیبات آب میوه های ما بسیار خلاقانه می باشد و در طول زمان آزمایش های متعددی بر روی محصولات انجام گرفته است.


دوره های پاکسازی ما به چه کسانی پیشنهاد می شوند؟

به طور کلی هر شخص می تواند از دوره های پاکسازی استفاده کند. دوره های پاکسازی ما برای هر ذائقه ای مناسب و متفاوت است و انرژی لازم بدن را تامین می کند. به خانم های بار دار و شیر ده این دوره ها پیشنهاد نمی شود. افرادی که سابقه بیماری های خاص دارند حتما قبل از شروع دوره پاکسازی از پزشک خود مشاوره بگیرند. به صورت کلی آب میوه های ما از نظر سلامتی و تامین انرژی برای هر وعده غذایی مناسب می باشند.


چه مقدار از میوه ها و سبزیجات در آب میوه ها ما استفاده شده است؟

ما برای تولید هر محصول خود تا حدود 1 کیلو گرم از میوه ها و سبزیجات تازه استفاده میکنیم.


آیا آب میوه های ما وگان هستند؟

بله تمام محصولات ما وگان هستند.


برای برطرف کردن گرسنگی در دوره های پاکسازی چه باید کرد؟

اگر دوره پاکسازی برای شما سخت و طاقت فرسا می باشد می توانید در وعده های غذایی خود از میوه های خام و انواع دمنوش های گیاهی استفاده کنید.


در طی پاکسازی بدن چه نکاتی را باید رعایت کرد؟

قبل از پاکسازی:

دوره پاکسازی خود را با میل کردن مواد غذایی سالم و عدم مصرف شکرهای فرآوری شده و محصولات حیوانی و کافئین، الکل و نیکوتین به مدت چند  روز قبل از شروع دوره ی آسان کنید. این کار باعث می شود بدن شما به حالت رژیم درآید و نهایت تاثیر پاکسازی در شما به وجود آید.

هنگام پاکسازی:

نوشیدنی خود را هر 2 الی 3 ساعت یا زمانی که احساس گرسنگی کردید بنوشید. به مراتب دمنوش های گیاهی و آب بنوشید.بدن خود را گرم نگه دارید زیرا بدن شما احساس سرما میکند. به بدن و ذهن خود استراحت دهید. حتما دوش بگیرید و ورزش های سبک انجام دهید. آب میوه های دوره خود را حتما در یخچال نگهداری کنید تا باعث ماندگاری ویتامین ها و مواد معدنی شوید. بهترین زمان استفاده از محصولات حداکثر 3 روز پس از تهیه می باشد.

بعد از دوره پاکسازی:

دوره ی پاکسازی خود را همانند دوره آماده سازی قبل از پاکسازی به اتمام برسانید. مواد غذایی مورد استفاده شما بعد از دوره پاکسازی بسیار مهم می باشد. در روز اول بعد از اتمام دوره پاکسازی بهتر است از آب رسان های طبیعی مانند سوپ ها و آب میوه ها و شیر بادام استفاده کنید. هم چنین استفاده از سبزیجات برگ سبز و مواد خام بیشترین فایده را برای بدن شما دارد.