شرایط و قوانین

قوانین عمومی

کلیه اصول و نحوه کار ارگانیکاپرس منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. در صورتی که در قوانین مندرج، نحوه کار‏‌، خدمات و محصولات ارگانیکاپرس تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.


ارتباطات الکترونیکی

جهت اطلاع رسانی رویدادها، خدمات و محصولات امکان دارد ارگانیکاپرس برای اعضای وب سایت پیامک ارسال نماید. توجه داشته باشید شماره ی 2009196962304  تنها شماره‌‌ای است که ارگانیکاپرس از طریق آن برای مشتریان خود پیامک (اس ام اس) ارسال می‌کند. همچنین این شماره،‌‌ سامانه ارسال پیامک است که وضعیت ثبت نام، سفارش، خدمات و محصولات ارگانیکاپرس را به اطلاع کاربران می‌رساند و روشن است که امکان دریافت پیام‌های شما از طریق آن وجود ندارد. بنابراین ارسال هرگونه پیامک تحت عنوان ارگانیکاپرس، با هر شماره دیگری تخلف و سوء استفاده از نام ارگانیکاپرس است و در صورت دریافت چنین پیامکی، لطفاً جهت پیگیری قانونی آن را به سریعا به همکاران مااطلاع دهید


ثبت سفارش و ارسال محصول

-روز کاری به معنی روز شنبه تا پنج شنبه هر هفته، به استثنای تعطیلات عمومی در ایران است.
-کلیه سفارشات در روزهای شنبه تا پنج شنبه ثبت می شود و در طول روزهای کاری در  بازه زمانی مشخص و دلخواه کاربران ارسال می گردد.
-ارگانیکاپرس همواره در ارسال و تحویل کلیه سفارش‌‏های ثبت شده، نهایت دقت و تلاش خود را انجام می‌دهد.
- کاربران باید هنگام سفارش محصول مورد نظر خود، فرم سفارش را با اطلاعات صحیح و به طور کامل تکمیل کنند.
بدیهی است درصورت ورود اطلاعات ناقص یا نادرست، سفارش کاربر قابل پیگیری و تحویل نخواهد بود. بنابراین درج آدرس، نام، شماره تماس همراه ، به منزله مورد تایید بودن صحت آنها است و در صورتی که این موارد به صورت صحیح یا کامل درج نشده باشد، ارگانیکاپرس جهت اطمینان از صحت و قطعیت ثبت سفارش می‌تواند از مشتری، اطلاعات تکمیلی و بیشتری درخواست کند.همچنین، مشتریان می‌توانند نام، آدرس و تلفن شخص دیگری را برای تحویل گرفتن محصول وارد کنند، بدیهی است تحویل گیرنده سفارش هنگام دریافت محصول باید کارت شناسایی همراه داشته باشد.

- تحویل سفارش در اماکن عمومی همچون کافه، رستوران، هتل و مانند آن امکان‌پذیر نیست و لازم است آدرس تحویل، دقیق و قابل استناد باشد.

- در صورت خرید اعتباری (استفاده از کد تخفیف) پس از نهایی شدن سبد، از نظر قانونی امکان اعمال تغییر در سبد خرید، و تغییر مبلغ فاکتور به دلایل انصراف از خرید، حذف یا تغییر محصول یا تعداد محصول وجود ندارد و اگر مشتری درخواست هرگونه تغییری را داشته باشد، کد تخفیف باطل خواهد شد و امکان برگرداندن مبلغ آن وجود ندارد.
-شرکت ارگانیکاپرس در صورت بروز شرایط ذیل ارسال محصول را انجام شده تلقی می نماید:
1. ارسال محصول به دلیل درج آدرس اشتباه توسط مشتری صورت نپذیرد
2. در دسترس نبودن مشتری در آدرسهای قید شده در فرم ثبت سفارش
3. اشتباه بودن شماره تلفن و یا در دسترس نبودن شماره تلفن های ذکر شده در صورت تماس مامور تحویل محصول
4. عدم قبول محصول توسط مخاطب آدرس قید شده در فرم ثبت سفارش
5. تحویل محصول به نگهبانی درب ورود، پذیرش ساختمان و یا همسایه با توجه به دستورالعمل عنوان شده توسط مشتری در فرم ثبت سفارش
6. در صورت بروز حوادث طبیعی مانند سیل، شرایط بد آب و هوا، اعتصابهای عمومی و یا هرگونه اتفاق ناگوار اجتماعی، شرکت ارگانیکاپرس این حق را دارد که سفارش را کنسل نماید و یا برنامه ریزی مجددی برای ارسال آن نماید.